Współpraca

Praca z kawą daje nam możliwość realizacji na wielu płaszczyznach. Uwielbiamy tą wielowątkowość w naszej branży! Dlatego wychodząc Wam na przeciw poza paczkami ziaren i akcesoriami dostępnymi na stronie oferujemy pełne wsparcie dla biznesu w temacie kawy. Jeśli jesteś kawiarnią, restauracją, małym pensjonatem w górach bądź dużym biurem w centrum miasta odezwij się do nas koniecznie! Z przyjemnością przedstawimy aktualną ofertę i zorganizujemy specjalnie dla Ciebie cupping naszych kaw. Doradzimy która kawa może spełnić oczekiwania w miejscu Twojego biznesu.
 
 
Zawsze świeżo palona kawa specialty wysokiej jakości - misiu dostarczy na czas!
Oferta zarówno klasyków jak i frykasów z innej bajki! Z nami wyróżnisz się smakami zatwierdzonymi przez tysiące kawoszy.
Wsparcie techniczne i emocjonalne o każdej porze dnia i nocy, jeśli tylko w tym czasie misiu Oto nie zajada miodku :)
Palimy kawę po to by uszczęśliwiać ludzi. Nie inaczej i raczej bez kompromisów!
  
 
Oto coffee to kawa wysokiej jakości z segmentu specialty. Wszystkie ziarna, które trafiają do paczek przygotowywanych przez nas przechodzą długi proces weryfikacji. Testujemy różnego rodzaju odmiany botaniczne, metody obróbki zielonego ziarna po zbiorach oraz sposoby palenia kawy. To niesamowite jak wiele czynników finalnie profiluje smak naparu! Dlatego bardzo nam miło, kiedy to właśnie smak naszej kawy wywołuje w Was pozytywne wrażenia. Działamy na emocjonalnej fali każdego dnia rozwijając się dla najlepszej kawowej społeczności, którą tworzycie!
Eventy to nasza wieloletnia specjalność. Bardzo lubimy spotkania z ludźmi, podczas których możemy dzielić się wiedzą o kawie. Jeśli szukasz pomysłu na ciekawy sposób integracji zespołu Twoich pracowników lub po prostu na tematyczne spotkanie z przyjaciółmi - możemy zorganizować prezentację, podczas której zdradzimy tajniki parzenia kawy. Jesteśmy również po to aby dopełnić ten czas smakiem dobrej kawy.
Serdecznie zapraszamy do współpracy!