platnosci i dostawa

Jak realizuemy Twoje zamówienia:

1. Wszystkie przedmioty na stronie otocoffee.pl są produktami nowymi wolnymi od wad. Sprzedawca jest zobowiązany do przekazania Kupującemu właśnie takich produktów.

2. Termin realizacji zamówienia to zazwyczaj 3-5 dni roboczych.

3. Jeśli została wybrana płatność z góry za zamówienie, Sprzedawca przystąpi do realizacji zamówienia po jego opłaceniu.

4. W ramach cennika dostaw przedstawionego poniżej Towar dostarczany jest wyłącznie na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. 

5. Towary zakupione w Sklepie dostarczane są w zależności od tego jaką metodę dostawy wybrał Kupujący:

   a. Za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD (koszt wysyłki 19 zł brutto) 

   b. Do paczkomatów InPost (koszt wysyłki 15 zł brutto) - Czas dostawy wynosi do 5 dni roboczych.

6. Kupujący może odebrać towar osobiście w siedzibie firmy przy ul. Św. Antoniego 28 we Wrocławiu po wcześniejszym kontakcie telefonicznym bądź mailowym. 

7. W przypadku wybrania odbioru osobistego przez Kupującego, towar będzie gotowy do odbioru we wskazanym terminie realizacji zamówienia.

Formy płatności:

1. Zamówienie można opłacić w wybrany sposób:

    a. tradycyjny przelew na rachunek bankowy Sprzedawcy, mBank: 48 1140 2004 0000 3102 7666 9737 Natalia Dec ul. Św. Antoniego 28 50-073 Wrocław.

    b. Dostępne formy płatności internetowych:

  • Karty płatnicze: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro
  • BLIK
  • Przelewy24

    c. gotówką bądź kartą w momencie odbioru osobistego.

2. W przypadku wybrania przez Kupującego płatności z góry, za zamówienie należy zapłacić w terminie 7 Dni roboczych od złożenia zamówienia.

3. Kupujący powinien poinformować Sprzedawcę o chęci otrzymania faktury - podczas składania zamówienia. Sprzedawca przygotuje fakturę elektroniczną i przekaże ją Kupującemu na udostępniony adres mailowy.

4. W przypadku rezygnacji z zamówienia zwrotu środków za transakcję dokonaną przez Klienta kartą płatniczą Sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

5. W przypadku płatności kartą termin dostawy liczy się od momentu pozytywnej autoryzacji transakcji.