O nas

 

oto coffee

to strona poświęcona kawie specialty. Daj się porwać w niezwykłą podróż po najdalszych zakątkach kawowego świata. Znajdziesz tu wiele kaw i akcesoriów, które testujemy każdego dnia we wrocławskiej kawiarni OTO COFFEE BAR sprawdzając ich jakość i walory. Każdy prezentowany tu przedmiot ma swoje wyjątkowe miejsce w naszych kawowych sercach. 
Zapraszamy do wędrówki po otocoffee.pl 
Do zobaczenia na kawie :)

oto coffee bar

to miejsce tworzyło się kilka lat dojrzewając w naszych głowach. Przez długi czas oczekiwania na start OTO po drodze fotografowaliśmy, graliśmy djską muzę i podróżowaliśmy przez świat z sercem otwartym na ludzi. Tym spotkaniom zawsze towarzyszyła dobra kawa. W końcu w 2021 roku kumulując całe dotychczasowe zasoby i podążając za marzeniami w nadziei na sukces -> otworzyliśmy kawiarnię specialty. Natalia i Ernest - właściciele - to miejsce dedykujemy kawie od początku do końca. Tu wszystko ma znaczenie: począwszy od pochodzenia zielonych ziaren, przez nieprzypadkowy proces palenia, po właściwe mielenie i ekstrakcję w punkt. Po drugiej stronie kawowego baru znajdzie się miejsce dla miłośników czarnego naparu jak również mlecznych kawiarzy ;) Każdego dnia zapraszamy Was do wspólnego poszerzenia kawowych horyzontów tak aby niezwykła kawa stawała się częścią zwyczajnej codzienności.
To krótka historia o nas i o naszym miejscu. Start pracy z kawą w oto coffee barze to fundament dla kolejnych poziomów kawowego zauroczenia. Nie przypadkowo zatem od 2023 roku zaczęliśmy przygodę z paleniem własnych ziaren testując różnego rodzaju gatunki, metody obróbki, wydeptując własne ścieżki. W tą ciekawą podróż zaprosiliśmy Mateusza Żmudzińskiego, który od razu stał się naszym Head Roasterem. Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie dodali trochę artu do tego co udało nam się wspólnie stworzyć. Za grafiki naszych opakowań odpowiedzialna jest jedna z najlepszych graficzek w Polsce i nie tylko - Joanna Gniady. I tak oto udało nam się wyselekcjonować wyjątkową kolekcję OTO KAW.